8. Laboratorium językowe dla wszystkich

Przyjęty
Wartość projektu
25000zł

Nr projektu: 8

Stworzenie profesjonalnego laboratorium językowego będzie ogromną pomocą dydaktyczną w nauczaniu języków obcych w Szkole Podstawowej nr 2, postawi edukację naszych uczniów na najwyższym, europejskim poziomie. Bezapelacyjnie w dzisiejszej dobie każdej szkole potrzebna jest pracownia tego typu.
Z pracowni będą mogli również skorzystać mieszkańcy miasta i powiatu podczas organizowanych na terenie miasta kursów językowych dla dorosłych. Skorzystają więc i dzieci i dorośli. Pracownia językowa będzie ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców naszego miasta, zarówno dorosłych (kursy dla dorosłych) jak i dla dzieci (również zajęcia pozalekcyjne). Ponadto pracownia językowa przyczyni się do wzrostu intelektualnego mieszkańców naszego miasta, w szczególności wzrostu poziomu znajomości języków obcych. Dzięki udostępnianiu pracowni na kursy dla dorosłych, dojrzali mieszkańcy naszego miasta będą mogli rozwijać swoje kompetencje językowe w stopniu umożliwiającym im swobodne podróżowanie po Europie i świecie.

Proponowana lokalizacja zadania:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Hrubieszowie