Linowy plac zabaw - Linarium

Status: przyjęty

Lokalizacja: Teren Szkoły Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie

Linowy plac zabaw to niezawodny sposób na rozwijanie równowagi, siły i koordynacji, a także na zwiększenie pewności siebie u nieśmiałych dzieci. Większość maluchów bardzo entuzjastycznie podchodzi do tej atrakcji i chętnie testuje swoje siły, wspinając się na coraz wyższe poziomy i rywalizując z rówieśnikami.
Planowanym miejscem do powstania linarium są obiekty „zielone" należące do Szkoły Podstawowej Nr 1, na których znajduje się już plac do street workout.
Nowe urządzenia linowe będą umieszczone w pobliżu w/w placu - poszerzając ofertę rekreacyjno-sportową dla dzieci i młodzieży naszego miasta.

Plac będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców Hrubieszowa od poniedziałku do piątku w godz. 15:30 – 19:30. Dostępność w weekendy będzie uzależniona od harmonogramu innych aktywności na terenie szkoły.

Adres źródłowy: https://konsultacje.miasto.hrubieszow.pl/projekty/linowy-plac-zabaw-linarium