Ankieta dla mieszkańców Hrubieszowa

Termin wydarzenia
Kategoria

Miasto Hrubieszów planuje podjąć działania, aby poprawić komfort życia mieszkańcom. Z tego powodu stara się o uzyskanie około 40 mln zł z Funduszy Norweskich. Z tych środków mają  zostać m.in:
- podjęte działania na rzecz poprawy jakości powietrza w mieście Hrubieszów, takie jak bieżące informowanie na tablicy świetlnej oraz likwidacja "kopciuchów" czyli pieców węglowych wraz dofinansowanie zakupu w ich miejsce nowych ekologicznych pieców
- utworzone mieszkania chronione dla osób z niepełnosprawnością
- utworzone dostępne dla wszystkich Centrum Aktywności Lokalnej, ze świetlicą socjoterapeutyczną oraz Biurem Porad Prawnych
- utworzone Innowacyjne Centrum Edukacji, gdzie będzie można uczestniczyć w szkoleniach oraz rozwijać swoje zainteresowania oraz  nabywać nowe kwalifikacje zawodowe.

Aby Urząd Miasta miał szansę otrzymać te środki, potrzebujemy pomocy w postaci wypełnienia tej ankiety. Ankiety są ANOMINOWE, prosimy o zaznaczenie szczerej odpowiedzi.